Жіноча збірна України перемогла естонок у спарингу: переможним став гол Овдійчук

Переглядів 380
Жіноча збірна України. Фото: УАФ
Українські футболістки виявилися сильнішими за естонок у спарингу, який відбувся в Талліні. Долю поєдинку вирішив гол Овдійчук на 45 хвилині зустрічі.

Національна жіноча збірна України у виїзному товариському поєдинку здолала команду Естонії. Про це повідомляє офіційний сайт УАФ.

Матч Естонія — Україна проходив за підтримки Естонської футбольної асоціації в Таллінні на місцевому стадіоні «Спортленд-Арена». Це був перший поєдинок «синьо-жовтих» за понад півроку, і він ознаменував старт підготовки до офіційних ігор Ліги націй.

На 45 хвилині українська команда відзначилася єдиним голом у матчі — Овдійчук скористалася закиданням із глибини від Калініної та переграла голкіпера.

Товариський матч національних жіночих збірних

11 квітня. Таллінн. «Спортленд-Арена»

Естонія — Україна — 0:1 (0:1)

Гол: Овдійчук (45).

Україна: Бондарчук, Корсун, Апанащенко (к) (Подольська, 76), Шматко, Романенко, Калініна (Кочнєва, 84), Хімич (Гірин, 46), Петрик (Китаєва, 68), Овдійчук, Козлова (Панцулая, 76), Куніна (Котяш, 68). Тренер: Луїс Кортес.

Жеребкування першої в історії жіночої Ліги націй відбудеться другого травня. Склад ліг та посів перед жеребкуванням визначатиме поточний рейтинг національних жіночих збірних УЄФА. Наразі Україна перебуває в реєстрі на 22-му місці, що передбачає потрапляння до Ліги В.

2023 року для учасників Ліги націй передбачено шість ігрових вікон: 20—22 та 23—26 вересня, 25—27 та 28—31 жовтня, 29 листопада — 1 грудня та 2—5 грудня.