«Зовсім інша команда, ніж на Євро»: Ребров пригадав останню зустріч України та Бельгії

Переглядів 37
Аватар Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
«Зовсім інша команда, ніж на Євро»: Ребров пригадав останню зустріч України та Бельгії
Сергій Ребров. Фото: УАФ
Головний тренер збірної України Сергій Ребров поділився думками, як змінилась збірна Бельгії з моменту очної дуелі обох команд на Євро-2024.

Ребров, згадуючи події минулого літа, зробив акцент на тому, що після Євро Бельгія стала зовсім іншою.

«А чому щось повинно мінятися? Гравці майже ті самі, ми додаємо ще футболістів. Я вважаю, що це зовсім різні поєдинки. На Євро нам потрібна була перемога, ми створили достатньо моментів, могли вигравати. Бельгійців влаштовувала нічия, вони не були такими агресивними.

У Лізі націй це була зовсім інша команда, яка грала набагато інтенсивніше, ніж проти нас на Євро. Треба зосередитися на своїй грі, поважати Бельгію. Протистояння складається з двох поєдинків», ‒ наводить слова Реброва УАФ.

  • Команда Реброва в матчах з Бельгією буде боротися за право виступати в елітному дивізіоні Ліги націй.
  • Перша гра України з Бельгією пройде 20 березня на стадіоні «Енріке Рока де Мурсія» (Іспанія). Матч-відповідь на полі суперника відбудеться 23 березня. 
  • Обидві зустрічі пройдуть о 21:45 за київським часом.
Найкращі букмекери
рейтинг 9.9
Перейти 150000 грн
Перейти
рейтинг 9.8
Перейти 250000 грн
Перейти
рейтинг 9.7
Перейти 100000 грн
Перейти