А Циганков вийде на поле? Жирона без українця програла перший тайм з рахунком 0:2

Переглядів 626
Віктор Циганков. Фото: Google
Український футболіст Віктор Циганков залишився в запасі на матч Жирони з Кадісом. Команда українця поки що програє з рахунком 0:2. У Циганкова, якщо його випустять на поле, є шанс врятувати свою команду від виїзної поразки.

Сьогодні, десятого лютого, в рамках 21 туру іспанської Ла Ліги Жирона Віктора Циганкова грає на виїзді з Кадісом.

Наставник жирондінців Мічел залишив українського легіонера у запасі. Можливо, Циганков матиме шанс себе проявити у другому таймі, якщо головний тренер каталонців випустить Віктора на заміну.

Перший тайм цього протистояння виграв Кадіс з рахунком 2:0 після голів Гонсало Ескаланте та Серхіо Наварро. То ж чекаємо на вихід у другом таймі Циганкова, який може спробувати допомогти своїй команді зачепитися за нічию, або видряпати вольову вікторію.

Зазначимо, що в програшних для Жирони матчах з Вільярреалом (0:1) та з Барселоною (0:1) Циганков не брав участі. У переможному поєдинку з Валенсією (1:0) український півзахисник вийшов на заміну та зіграв 12 хвилин.

Додамо, що Жирона на даний момент знаходиться на 11 місці в турнірній таблиці Ла Ліги.

У лютому на команду Циганкова також чекають поєдинки Ла Ліги з Альмерією (17.02) та з Атлетіком Більбао (26.02).