Абонемент як перепустка до бомбосховища: Кривбас оригінально підготувався до старту нового чемпіонату
![Артем Войцеховський](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/avatars/voic-50.webp)
![Абонемент як перепустка до бомбосховища: Кривбас оригінально підготувався до старту нового чемпіонату](https://ukrfootball.ua/wp-content/uploads/UPL/Kryvbas/kryvbas-720x405.webp)
Криворізький клуб цінує підтримку своїх вболівальників та бажає, щоб вони мали можливість вболівати за улюблену команду навіть коли матчі проводяться без глядачів на трибунах.
Колективний перегляд стартового поєдинку Кривбасу у чемпіонаті України відбудеться в одному з бомбосховищ Кривого Рогу, повідомляє прес-служба клубу. Вхід до укриття буде можливий лише за попереднім записом. При цьому власники абонементів на домашні матчі матимуть пріоритет.
Нагадаємо, що через загрозу ракетну-бомбових ударів було вирішено проводити ігри чемпіонату України без присутності глядачів.
Кривбас, який повернувся в УПЛ після тривалою перерви, 23 серпня буде протистояти Колосу. Зустріч розпочнеться о 17:00. В якості домашньої арени криворожці заявили свій стадіон «Горняк».