Аль-Айн у дебютному матчі Ярмоленка втратив очки з Аджманом у першому турі чемпіонату ОАЕ

Переглядів 589
Андрій Ярмоленко. Фото: ФК Аль-Айн
У першому турі чемпіонату ОАЕ Аль-Айн на виїзді розписав мирову з Аджманом. Поєдинок за участю команди Сергія Реброва завершився з рахунком 1:1.

Команди обмінялися забитими голами у кожному з таймів. Бразильський легіонер Аль-Айна Ерік на шостій хвилині вивів уперед команду Реброва, а після перерви Алі Мадан відновив паритет на табло.

На 113-й Коджо Лаба міг принести Аль-Айну перемогу, якби реалізував зароблений пенальті.

Увага українських уболівальників була спрямована на капітана збірної України, який офіційно дебютував у новій команді. Ребров довірив співвітчизникові місце в основі. Андрій провів на полі весь поєдинок, але результативними діями не відзначився.

10 вересня Аль-Айн Реброва та Ярмоленка проведе наступний поєдинок у Лізі ОАЕ проти Аль-Дафри. Початок гри о 16:45.