Англія без проблем розгромила Іран: партнер Зінченка по Арсеналу оформив дубль, команди забили вісім голів

Переглядів 2093
Євген Чепур Євген Чепур
Збірна Англії. Фото: ФІФА
У матчі першого туру групового етапу чемпіонату світу у Катарі національна команда Англії перемогла збірну Ірану з рахунком 6:2.

Збірна Англії вважалася беззаперечним фаворитом цієї зустрічі. Підопічні Саутгейта з перших хвилин почали атакувати ворота іранців, але суперник тримався до 32-ї хвилини, коли подачу Шоу з лівого флангу головою з центру штрафного в дальній кут завершив Беллінгем.

На 43-їй хвилині подачу кутового з лівого флангу Магвайр скинув на Сака до центрального входу до штрафного, а той пробив під поперечину і збільшив перевагу англійців.

А ще через дві хвилини Кейн прострілив на Стерлінга, який довів рахунок до розгромного.

На 62-й хвилині одноклубник Зінченка Сака оформив дубль, а підопічні Саутгейта розслабилися, бо через три хвилини отримали гол у відповідь. Результативний удар на рахунку Таремі.

Проте вже через шусть хвилин Кейн зіграв до правого флангу штрафного на Рашфорда, той поклав захисника, і пробив повз голкіпера.

На 90-й хвилині Гріліш забив шостий гол англійців у сьогоднішній грі.

На десятій доданій хвилині гравці Ірану отримали шанс на пробиття пенальті. Для цього арбітр матчу передивлявся відео повтор ігрової ситуації. З позначки Таремі забиває другий гол своєї команди, а сам оформлює дубль.

Відео голів матчу можна подивитись у телеграм-каналі Fanday.net.

Фінальний свисток зафіксував впевнену перемогу збірної Англії над Іраном з рахунком 6:2.

У наступному турі Іран 25-го листопада зіграє проти Уельсу, а англійці того ж дня поміряються силами з командою США.