Антон ПОСТУПАЛЕНКО: «Ми могли з хорошим настроєм піти у відпустку…»

Переглядів 291
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів
Півзахисник донецького «Металурга» — про причини поразки від столичного «Динамо», фінансову ситуацію в клубі та подальші плани команди

Після розгромної поразки від київського «Динамо» Антон Поступаленко був ледь не єдиним із футболістів донецького «Металурга», хто погодився поспілкуватися з представниками ЗМІ в мікс-зоні. Гравців команди Володимира П’ятенка десь можна й зрозуміти, адже вони явно не так планували закінчити цей рік, особливо після сенсаційної перемоги над «Шахтарем» і нічиєї з «Дніпром». І хоча Поступаленко здавався засмученим через невтішний результат, усе ж люб’язно відповів на кілька важливих запитань щодо своєї команди.

Володимир БОБИР.

— Антоне, в «Металурга» вийшло мінорне закінчення сезону цього року. Напевне, ваша команда не так хотіла сьогодні зіграти…

— Звичайно, прагнули здобути зовсім інший результат сьогоднішнього вечора. До того ж, головний тренер Володимир П’ятенко нас усіх серйозно налаштовував на цю гру, тим паче, що це останній матч цьогорічного сезону. Звичайно, ми могли б із хорошим настроєм піти у відпустку, але «Динамо» сьогодні було дуже сильне. Для нас цього вечора вийшов дуже складний поєдинок проти лідера чемпіонату. Скажу навіть більше — це наша найтяжча гра, яку проводили у цій частині сезону.

— Погодні умови, певне, теж позначилися, адже було дуже холодно? Мороз відчувався?

— Так, коли я вийшов на заміну в другому таймі, холод дуже відчувався. Було справді зимно.

— Як узагалі оціните виступ «Металурга» в першій частині цього сезону?

— Наш очільник зайшов до нас і сказав, що в тій ситуацій, в якій ми нині перебуваємо, це, в принципі, нормальний результат. Ви ж самі розумієте, що ми нині виступаємо далеко від нашого рідного дому та приймаємо команди у чемпіонаті не на власному стадіоні. Не те, щоби ми були задоволені, але поки так, як є.

— Що далі? Поділіться планами команди на майбутнє.

— Зараз у нас починається зимова відпустка, яка триватиме до початку січня наступного року. 12 січня зберемося командою, а вже 15-го числа «Металург» вилітає на тренувальні збори до Анталії. Там ми й будемо змістовно готуватися до весняної частини чемпіонату України.

— Скажіть, чи тривожно зараз йти у відпустку?

— Скажу, що ні, не тривожно, але те, що відбувається в нашій державі, в нашому місті, на нашому стадіоні… Звичайно, нам би дуже хотілося грати в Донецьку, але це вже не від нас залежить, самі розумієте. Будемо сподіватися, що все стане на свої місця — як було, й ми будемо жити в нашій рідній країні, де все буде добре й мирно.

— Якщо не секрет, як щодо поточної фінансової ситуації в клубі?

— Фінансова ситуація така: все виплачується, все вчасно, тож у цьому плані жодних проб­лем немає. Усе нормально.