Арсенал майже втратив шанси на чемпіонство: «каноніри» зганьбились на «Емірейтс» у матчі проти Брайтона

Переглядів 1901
Арсенал. Фото: Google
Лондонський Арсенал розгромно поступився на «Емірейтс» Брайтону з рахунком 0:3. «Каноніри» майже лишилися математичних шансів на чемпіонство, а перемога Манчестер Сіті у наступному турі Сіті чемпіонський титул.

Гості усі голи провели у другому таймі. На 51-й хвилині зустрічі забив Енкісо, а підбили підсумок протистояння м'яч у виконанні Ундава, що вийшов на заміну, і гол Еступіньяна в компенсований час.

Український захисник Арсеналу Олександр Зінченко не потрапив до заявки на гру. Раніше захисник діагностував пошкодження, яке не дозволить українцю зіграти до кінця сезону.

Каноніри йдуть на другому місці в АПЛ: відставання від лідера Манчестер Сіті складає чотири очки. При цьому перемога «містян» у наступному турі автоматично принесе Сіті чемпіонський титул. Брайтон піднявся на шосте місце.

Арсенал 20 травня зіграє на виїзді з Ноттінгем Форест. Брайтон двома днями раніше проведе матч проти Ньюкасла.