Арсенал обіграв Манчестер Сіті у серії післяматчевих пенальті: «каноніри» без Зінченка виграли Суперкубок Англії

Переглядів 722
Манчестер Сіті - Арсенал. Фото: Google
У матчі за Суперкубок Англії зійшлися лондонський Арсенал, за який виступає Олександр Зінченко, та Манчестер Сіті. За підсумками гри трофей над головою підняли «каноніри», які перемогли у серії пенальті.

Олександр Зінченко, який вчора взяв участь у благодійному матчі Game4Ukraine та відіграв лише десять хвилин, сьогодні не з'явився на полі, адже українця досі турбує ушкодження литкового м'яза.

Перші хвилини проходили без небезпечних моментів, було помітно, що команди грають першу офіційну гру після відпустки.

Кай Гаверц (Арсенал) в середині першого тайму майстерним першим дотиком обробив пас, але невдало пробив низом по центру воріт, завдяки чому Штефан Ортега виконав впевнений сейв.

І знову Гаверц отримав вдалу передачу на вільному просторі в штрафному майданчику, підвів голову та пробив низом по центру воріт, але Штефан Ортега зреагував бездоганно, не дозволивши йому забити.

Арсенал не використав свої нагоди в першому таймі і команди пішли відпочивати за рахунку 0:0.

На стартових хвилинах другої половини Джон Стоунс (Манчестер Сіті) відірвався від свого опікуна та замкнув подачу з кутового. Однак, із його непоганим ударом головою під поперечину, за допомогою бездоганного сейву, впорався воротар Рамсдейл.

На 77-й хвилині Ман Сіті повів у рахунку. Коул Палмер пробив з межі штрафного майданчика та вразив ліву дев'ятку. Результативну передачу віддав Кевін Де Брюйне.

Арсенал зумів відігратися на 100-й хвилині. Сака віддав передачу, адресатом якої був Леандро Троссард і той завдав результативного удару з меж штрафного майданчика. Штефан Ортега не зміг врятувати команду.

Фінальний свисток зафіксував нічию і гра перейшла до серії пенальті.

За підсумками серії пенальті сильнішими виявилися футболісти Арсеналу (4:1) та стали володарями Суперкубку Англії.

Переглянути голи цього матчу можна в телеграм-каналі FanDay

• Під керівництвом Пепа Гвардіоли Манчестер Сіті виграв 16 із 19 матчів проти Арсеналу. Останні сім поєдинків – із загальним рахунком 21-4.
  • Свої дві перемоги над Сіті Гвардіоли Арсенал здобув на «Вемблі» в півфіналах Кубка Англії-2017 і 2020.
  • Зінченко в дебютному сезоні за «канонірів» провів 33 гри, забив один гол та віддав дві результативні передачі.
  • Арсенал посів друге місце в АПЛ минулого сезону, поступившись титулом Манчестер Сіті.