Арсенал у третьому матчі поспіль не перемагає: Зінченко зіграв повністю матч проти Брентфорда

Переглядів 551
Олександр Зінченко. Фото: Getty Images
Лондонський Арсенал переживає кризові часи. Команда іспанця Мікеля Артети знову не перемогла. На цей раз «каноніри» розписали мирову з Брентфордом.

11 лютого в рамках 23 туру Англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал на своєму полі в рамках дербі приймав Брентфорд. Українець Олександр Зінченко вийшов на цей поєдинок в основі та зіграв 90 хвилин.

Перший тайм цього протистояння завершився внічию 0:0. А у другій половині зустрічі на гол Троссарда на 66 хвилині гості відповіли точним ударом у виконанні Тоуні на 74 хвилині. Як підсумок, зустріч завершилася внічию 1:1.

АПЛ. 23 тур

Арсенал - Брентфорд - 1:1 (0:0)

Голи: Троссард, 66 - Тоуні, 74.

Це вже третій поспіль матч, в якому Арсенал не перемагає. До цього лондонці програли Ман Сіті в Кубку Англії (0:1) та Евертону в рамках АПЛ (0:1).

На даний момент Арсенал все одно лідирує в чемпіонаті Англії, маючи в своєму активі 51 очко. У другого Ман Сіті 45 балів, а у третього Ман Юнайтед 43 пункти.

Українець Олександр Зінченко зіграв за Арсенал в цьому сезоні 18 матчів та відзначився одним гольовим пасом.