Арсенал вилетів з Кубка Англії від Ман Сіті: Зінченко вперше зіграв проти колишньої команди

Переглядів 1544
Олександр Зінченко. Фото: ФК Арсенал
Арсенал у матчі четвертого раунду Кубка Англії мінімально поступився Манчестер Сіті. Гра на стадіоні «Етіхад» завершилася перемогою господарів з рахунком 1:0.

Єдиний гол Нейтана Аке на 64-й хвилині вирішив долю першого протистояння в сезоні першої та другої команди АПЛ. Після пропущеного голу лондонці не змогли переламати хід гри на власну користь.

Хосеп Гвардіола та Мікель Артети в кубковому матчі провели ротацію, тому більша частина гравців основи Ман Сіті та Арсенала з'явилася по ходу зустрічі.

Український захисник Арсенала Олександр Зінченко вийшов на заміну 66-й хвилині, проте українцю не вдалося засмутити колишню команду, зігравши проти Сіті вперше з часу переїзду до Лондона.

4 лютого Арсенал в рамках 22-го туру АПЛ завітає в гості до Евертона. Нас чекає очне протистояння між Олександром Зінченком та Віталієм Миколенком.