Арсенал із Зінченком виграв лондонське дербі: одноклубник українця зробив три асисти

Переглядів 6244
Арсенал святкує гол. Фото: Google
Арсенал виявився сильнішим в матчі з Фулгемом. Команда Мікеля Артети перемогла з впевненим рахунком 3:0. Одним із героєв зустрічі став Троссард, який віддав три асисти.

12 березня в рамках 27 туру АПЛ відбулося лондонське дербі між Фулгемом та Арсеналом.

Все найцікавіше відбулося в першому таймі. Спочатку на 16 хвилині VAR скасував гол Робінсона. Але потім «канонірам» вдалося тричі відзначитися за правилами. Точні удари до свого активу записали Магальяйнс, Мартінеллі та Едегор. Усім трьом футболістам асистував Троссард, який відзначився трьома результативними передачами.

У другій половині зустрічі голів не було, а тому матч завершився виїзною перемогою Арсенала з рахунком 3:0.

Український футболіст Олександр Зінченко вийшов на поле з перших хвилин та був замінений на Кірана Тірна на 72 хвилині.

Прем’єр-ліга Англії. 27 тур

Фулгем – Арсенал – 0:3

Голи: Магальяйнс, 21, Мартінеллі, 26, Едегор, 45+2.

Після цього матчу Арсенал з 66 очками є лідером АПЛ, випереджаючи другий Ман Сіті на п’ять балів.