Арсенал здолав Ноттінгем Форест без Зінченка: «каноніри» вдало розпочали сезон в АПЛ

Переглядів 641
Арсенал - Ноттінгем Форест. Фото: Google
У першому турі Англійської Прем'єр-ліги лондонський Арсенал зустрівся з Ноттінгем Форест. Команда Олександра Зінченка здобула перемогу із рахунком 2:1.

Олександр Зінченко не зумів взяти участь у домашньому матчі Арсеналу, адже не потрапив до заявки через травму, яку вже майже залікував.

Господарі забили першими у середині тайму. Едді Нкетіа відгукнувся на точний пас у штрафний майданчик і бездоганно пробив, вгативши м'яч у сітку по центру воріт.

Другий м'яч у першій половині забив Сака. Вінгер одним дотиком обробив м'яч після вбивчої передачі на межі штрафного майданчика та, у своєму фірмовому стилі, відправив шкіряного у сітку, впритул до лівої штанги.

На перерву команди пішли за комфортної переваги Арсеналу.

У другому таймі Арсенал продовжував тиснути на гостів, але не міг відзначитися довгий час. Але все сталося геть по-іншому. Тайво Авонії (Ноттінгем) спокійно завдав результативного удару після прострілу з флангу.

Фінальний свисток зафіксував перемогу «канонірів» із рахунком 2:1.

• Минулого сезону Арсенал посів друге місце в АПЛ, поступившись титулом Манчестер Сіті.
  • Арсенал обіграв Манчестер сіті в матчі за Суперкубок Англії завдяки серії пенальті.
  • Наступний матч «каноніри» проведуть проти Крістел Пелес 21 серпня.