Арсеналу ніколи сумувати за Мудриком: Зінченко та компанія здобули важливу перемогу над Тоттенгемом

Переглядів 917
Гравці Арсенала. Фото: Google
Арсенал в матчі 20-го туру АПЛ святкував першу з 2015 року гостьову перемогу над Тоттенгемом. Поєдинок завершився з рахунком 2:0 на користь команди Мікеля Артети.

Арсенал сповна скористався осічкою чинного чемпіона Ман Сіті в дербі проти МЮ та повернув собі восьмиочкову перевагу над найближчим переслідувачем.

Підопічні Артети вирішили долю зустрічі в першому таймі завдяки автоголу Уго Льоріса та дальнім пострілом капітана Арсенала Мартіна Едегора.

Український захисник Арсенала Олександр Зінченко провів на полі 86 хвилин ігрового часу.

Після 18 зіграних турів Арсенал з 47 очками одноосібно очолює турнірну таблицю АПЛ. 22 січня лондонці проведуть свій наступний матч проти Манчестер Юнайтед, який завдав «канонірам» єдиної поразки в поточному сезоні.