Автогол, вилучення та два пенальті: Зоря розтрощила Металіст та відірвалась від Динамо

Переглядів 1770
Гравці Зорі. Фото: Зоря
Після перемоги над ФК Львів підопічні Періци Огненовича знову програють. Луганська Зоря розгромила харківський Металіст на виїзді з рахунком 5:0.

14 травня в рамках 25 туру Прем'єр-ліги України харківський Металіст приймав луганську Зорю.

Матч першого кола між цими командами завершився з рахунком 3:2 на користь команди Патріка Ван Леувена.

Перший тайм другої в сезоні гри між Металістом та Зорею розпочався відразу з автогола Олександра Мізюка. Через дев'ять хвилин після передачі Назарія Русина черговим забитим м'ячем у сезоні відзначився Едуардо Герреро. На 21-й хвилині гри гол забив Євген Шахов. Вже на 27-й хвилині гол забив Максим Імереков, асистував йому Роман Вантух.

Відзначитися в першому таймі міг і Сергій Булеца, але він не реалізував пенальті. За фол, що призвів до призначення удару з 11 метрової позначки, вилучення отримав Єгор Демченко.

У другому таймі з пенальті відзначився Володимир Бражко.

УПЛ. 25 тур

Металіст (Харків) - Зоря (Луганськ) - 0:5 (0:4)

Голи: Мізюк, 1 (автогол) - Герреро, 10, Шахов, 21, Імереков, 27, Бражко, 85.

Нереалізований пенальті: Булеца, 33 (вище воріт).

Вилучення: Демченко, 31.

Зазначимо, що це шоста поспіль перемога Зорі в УПЛ.

Перемога у сьогоднішній грі дозволила підопічним Ван Леувена набрати 58 балів і впритул наблизитись до Дніпра-1. Щоправда, дніпряни у власному активі мають матч у запасі. Відстань між Динамо та Зорею тепер складає вісім балів. Здається, що бронзи цього сезону гравці киян не побачать.

Металіст продовжує йти на дно. Наразі команда займає 15 місце в УПЛ, маючи 22 бали після 26 турів.