Барселона виграла Ель Класіко у Реала Луніна: каталонці мають чудові шанси на чемпіонство

Переглядів 1145
Барса радіє переможному голу. Фото: Google
Каталонська Барселона на стадіоні Камп Ноу зустрілася з мадридським Реалом та здобула вольову перемогу з рахунком 2:1. Тепер блаугранас мають прекрасні шанси на те, щоб виграти чемпіонат Іспанії.

19 березня в рамках 26 туру іспанської Ла Ліги відбулося знамените Ель Класіко між Барселоною та мадридським Реалом.

Перший тайм завершився внічию 1:1. Мадридці вийшли вперед після автоголу Араухо. Барса ще до перерви змогла зрівняти рахунок - точно пробив Серхі Роберто.

У другій половині зустрічі довго не вдавалося нікому забити і здавалося, що зустріч завершиться внічию. Але на 90+2 хвилині взяв слово Кесс'є, який забив переможний для Барси гол!

Каталонська команда виграла з рахунком 2:1 дебютне домашнє Класико для Хаві у якості тренера.

Зазначимо, що український воротар Реала Андрій Лунін цей матч провів у запасі. У рамці мадридців грав бельгієць Тібо Куртуа.

У поточному сезоні українець зіграв 11 матчів за галактікос. У них він пропустив дев'ять м'ячів та чотири рази залишив свої ворота у недоторканості.

Після цієї перемоги над вершковими Барса з 68 очками ще впевненіше лідирує в Ла Лізі, випереджаючи другий Реал аж на 12 балів.