Бажання Луческу не здійснилося: Динамо всуху програло Арісу у відборі Ліги конференцій

Переглядів 1553
5 голосів
Аріс – Динамо. Фото: ФК Динамо
У третьому кваліфікаційному раунді відбору Ліги конференцій грецький Аріс приймав київське Динамо. Підопічні Мірчі Луческу зазнали поразки від команди Апостолос Терзіс (0:1).
  • Перша зустріч Динамо та Аріса у єврокубках.
  • Кияни провели 10 матчів з представниками чемпіонату Греції на міжнародній арені: п'ять перемог, чотири нічиї, одна поразка..
  • Transfermarkt оцінює склад Динамо в 64,90 млн євро – Аріса у 26,58 млн.

У четвер, 10 серпня, в рамках третього кваліфікаційного раунду відбору Ліги конференцій грецький Аріс приймав київське Динамо у Салоніках.

У першому таймі більше небезпеки біля воріт суперників створювали господарі поля. Кияни володіли м'ячем, але здебільшого на своїй половині поля. На перерву команди йшли з трьома жовтими картками на двох. Попередження у складі Динамо отримали Олександр Тимчик й Микола Шапаренко, в Аріса відзначився Жан Жуль.

Другий тайм розпочався з жовтої картки для гравців Аріса: Мартіна Монтої, Фабіано, Хонатана Менендеса.

Вже на 67-й хвилині зустрічі головний арбітр Джарред Джіллетт призначив пенальті у ворота Динамо після того, як захисник киян Олександр Сирота зіграв рукою у власному штрафному майданчику.

До 11-метрвої позначки підійшов півзахисник Луїс Пальма, який пробив у лівий кут. Воротар біло-синіх Георгій Бущан дотягнувся до м'яча, але не зумів відбити його.

Відео єдиного голу у матчі Аріс – Динамо дивіться у телеграм-каналі FanDay

Фінальний свисток головного арбітра зафіксував мінімальну поразку киян.

Ліга конференцій. Третій кваліфікаційний раунд відбору

Аріс – Динамо – 1:0 (0:0)

Голи: Пальма, 69 (пенальті).

• Перед грою з Арісом головний тренер Динамо Мірча Луческу заявляв, що рахунок 0:0 буде хорошим результатом для його команди.
  • Матч-відповідь, який пройде у Бухаресті на стадіоні Джулешті, відбудеться 17 серпня.
  • Якщо кияни здолають грецький Аріс за сумою двох матчів, то у раунді плей-оф кваліфікації Ліги конференцій на них чекатиме гра з переможцем пари Нефтчі/Бешикташ.
  • У першій грі Бешикташ здолав Нефтчі з рахунком 3:1.
  • Матч третього туру УПЛ між київським Динамо та харківським Металістом 1925 було перенесено не невизначений термін.