Бенефіс і рекорд Роналду: Аль-Наср екстренера Шахтаря познущався над останньою командою Саудівської Аравії

Переглядів 4713
Кріштіану Роналду. Фото: Саудівська Про-Ліга
Колишній головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру на виїзді розгромив Аль-Хазем з рахунком 5:1 завдяки голам Кріштіану Роналду, Садіо Мане та Ко.

Колишній головний тренер донецького Шахтаря Луїш Каштру святкував розгромну виїзну перемогу в чемпіонаті Саудівської Аравії.

У суботу, 2 вересня, Аль-Наср розгромив Аль-Хазем з рахунком 5:1.

Першими у грі відзначилися гості: на 33-й хвилині гол забив хавбек Аль-Насра Абдулрахман Гаріб з передачі Кріштіану Роналду. Через три хвилини голом відзначився ексзірка Ліверпуля та Баварії Садіо Мане, проте його гол було скасовано після перегляду VAR. На 45+8 хвилині подвоїв перевагу в рахунку хавбек Абдуллах Аль-Хайбарі.

У таймі другому Аль-Хазем зумів відіграти один гол завядки влучному пострілу нападника Мохамеда Бадамосі.  Після чого знову Роналду знову асистував, але на цей раз на атакувального півзахисника Отавіо.

На 68-й хвилині гри відзначився сам Кріштіану, який встановив розгромний рахунок в грі. Таким чином Роналду став єдиним гравцем у світі, що забив 850 офіційних голів за кар'єру.

Що стосується Мане, то без забитого голу вінгер з поля не пішов: сенегалець відзначився у воротах Аймена Дамена на 78-й хвилині.

Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу підопічних Каштру над останньою командою чемпіонату.

Саудівська Про-Ліга. П'ятий тур.

Аль-Хазем – Аль-Наср – 1:5 (0:2)

Голи: Бадамосі, 48 – Гаріб, 33, Аль-Хайбарі 45+8, Отавіу 57, Роналду 68, Мане 78.

• 16 вересня Аль-Наср прийматиме Аль-Таі у шостому турі чемпіонату Саудівської Аравії.
  • Наразі команда 61-річного португальського фахівця йде на шостому місці в турнірній таблиці, маючи дев'ять очок в активі.
  • 38-річний Роналду у трьох матчах чемпіонату забив шість голів та віддав чотири гольові передачі.
  • Каштру очолював Шахтар із 2019-го по 2021 рік та привів «гірників» до чемпіонського титулу в сезоні 2019/20.