Бенфіка виграла у видовищному матчі на виїзді: конкурент Трубіна пропустив два голи

Переглядів 17423
Бенфіка святкує гол у матчі з Жил Вісенте. Фото: Бенфіка
Лісабонська Бенфіка здобула перемогу в матчі чемпіонату Португалії з Жил Вісенте. Український голкіпер Анатолій Трубін провів цей матч на заміні.

26 серпня в рамках третього туру Прімейри Португалії Жил Вісенте на своєму полі приймав Бенфіку українця Анатолія Трубіна.

Український воротар залишився на заміні, поступившись місцем в основі португальцю Самуелю Соарешу. Грек Одіссеас Влаходімос не потрапив у заявку на цю зустріч.

Перший тайм протистояння виграли лісабонці, завдяки голу Анхеля Ді Марії. На початку другої половини зустрічі Рафа Сілва подвоїв перевагу. На 74 хвилині Тіджані Туре забив м'яч у ворота Соареша, скоротивши розрив у рахунку. На четвертій доданій хвилині Петар Муса забив третій гол у ворота Жил Вісенте. Та господарі на 90+8 хвилині знову залишили автограф у воротарх конкурента Трубіна.

• У підсумку гра завершилася перемогою Бенфіки з рахунком 3:2.
  • У першому турі лісабонці програли Боавішті з рахунком 2:3, а в другому турі переграли Ештрела Амадору (2:0).
  • Трубін поки що не дебютував за Бенфіку, яка наразі має шість очок і іде на другому місці в чемпіонаті Португалії.