Без Селезньова розписали мирову: Минай перервав переможну серію Колоса з п'яти матчів поспіль

Переглядів 621
Павло Клименко Павло Клименко
Минай зіграв внічию з Колосом. Фото: УПЛ
У матчі третього туру української Прем’єр-ліги закарпатський Минай приймав на своєму стадіоні Колос із Ковалівки. Зустріч завершилася внічию з рахунком 1:1.
  • Переможна клубна рекордна серія Колосу тривала п’ять матчів.
  • Гравці Колосу забивають голи в УПЛ впродовж рекордних для клубу дев’яти матчів – 11 голів.
  • Минай в УПЛ не перемагає впродовж рекордних для клубу 19 поєдинків: 8 нічиїх та 11 поразок.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FC Minaj (@minaj_footballclub)

Перша атака господарів поля завершилася результативно. На четвертій хвилині Кулієв зорієнтувався після подачі з флангу і пробив поміж ніг голкіперу Колосу.

Через двадцять хвилин гості мали прекрасну нагоду зрівняти рахунок. Оріховський якісно подав після боротьби на лівому фланзі, а Безбородько зрізає м'яч майже у правий кут воріт. Кілька сантиметрів не вистачило форвардові для точного удару.

Та все ж Колос відзначився у першому таймі. На 32-й хвилині 11-метровий удар без проблем реалізував Оріховський.

Через чотири хвилини вже Минай отримав право на пенальті, але Вишневський пробив прямо в праву стійку.

У другому таймі команди більше часу провели в центрі поля. Лише наприкінці зустрічі активізували свої атакувальні дії. Так, на 83-й хвилині після плутанини в штрафному Минаю Оріховський обробив м'яч та пробив по центру воріт з 15 метрів. Голкіпер господарів врятував свої ворота від голу.

Таким чином, команди завершили матч внічию з рахунком 1:1. Мінай посідає 13-те місце у турнірній таблиці УПЛ, набравши одне очко у двох матчах. Колос йде другим, маючи у своєму активі сім очок.