«Безкоштовний футбол – це утопія»: представник Кривбасу звинуватив Дніпро-1, Зорю і Динамо в популізмі

Переглядів 2700
Віктор Глухенький Віктор Глухенький
3 голоси
«Безкоштовний футбол – це утопія»: представник Кривбасу звинуватив Дніпро-1, Зорю і Динамо в популізмі
Артем Гагарін. Фото: ФК Кривбас
Віцепрезидент криворізького Кривбаса Артем Гагарін відверто висловився щодо ймовірного створення єдиного телепулу в українській Прем'єр-лізі.

Безкоштовний сир буває лише в мишоловці, а безкоштовний футбол, лише в спогадах наших батьків і вболівальників із досвідом, але аж ніяк не покоління зумерів.

Таку точку зору розділяє віцепрезидент криворізького Кривбаса Артем Гагарін.

«Безкоштовного футболу не буває, тому що хтось за нього платить. Якщо не платять люди, які його дивляться, споживають і для яких цей продукт, то платить клуб.

А це (безкоштовний футбол в Україні, – прим. «УФ») утопія, бо це тільки витрати, немає прибутку. ТV-права, все інше - у європейських, світових клубах - це якраз дохідна частина», – сказав Гагарін.

Також представник Кривбасу навів і чітки цифри, наприклад аудиторії, котра споживає футбольні трансляції саме його клубу.

«Нас дивляться 100 тисяч. Ну, трошки більше. До речі, цікава статистика. Ми спілкувалися на нараді (клубів УПЛ - прим. «УФ»), була закрита група з обговорення телепулу.

Шахтар каже: «Прийшла статистика по матчах. І ось, можливо, завдяки тому, що навколо матчу було багато розмов…Знаєте, який матч зібрав більше всього глядачів? Кривбас - Шахтар», - розповів Гагарін в інтерв'ю ТаТоТаке.

  • УПЛ ТБ як єдиний телепул реалізований не буде. Проти проголосували представники Дніпра-1, Динамо та Зорі. Утримався Верес;
  • 12 або 13 клубів планують реалізувати план Б без «відмовників» на основі мультиплатформового принципу. Матчі показуватимуться на кількох ОТТ-платформах, а також на ютубі;
  • Орієнтовна ціна пакету – 50 гривень на місяць. Очікуваний прибуток – близько 40 млн грн на всіх.