Безнадійно відстали: Карпати на своєму полі у меншості програли Полісся, ЛНЗ знищив Гірник-Спорт

Переглядів 563
Павло Клименко Павло Клименко
Карпати програли Поліссю. Фото: ФК Карпати
У центральному поєдинку 14-го туру Першої ліги львівський Карпати на своєму стадіоні приймали житомирське Полісся. Матч завершився перемогою гостей з рахунком 2:1.

Житомирська команда відкрила рахунок на 14-й хвилині завдяки влучному удару Янакова. Через 15 хвилин господарі залишилися в меншості – червону картку отримав Лень.

Однак на початку другого тайму Карпати зуміли зрівняти рахунок, відзначився Тарануха. Одна на 56-й хвилині Морозко приніс перемогу Поліссі.

Команда Юрія Калітвінцева збільшила відрив від Карпат на 12 очок.

В інших матчах туру Нива на виїзді розгромила Буковину (3:0), Єпіцентр обіграв Прикарпаття з рахунком 2:0, а ФСК Маріуполь був сильнішим за Діназу - 4:1.

Перша ліга

Група А

14-й тур

Карпати – Полісся – 1:2

Голи: Янаков, 14 (0:1). Тарануха, 50 (1:1). Морозко, 56 (1:2).

Діназ – ФСК Маріуполь – 1:4

Голи: Літовченко, 39 (0:1). Пентелейчук, 47 (0:2). Доброхотов, 55 (0:3). Пентелейчук, 59 (0:4). Кос, 85 – з пенальті (1:4).

Буковина – Нива – 0:3

Голи: Козак, 4 (0:1). Козак, 85 (0:2). Проців, 90+3 (0:3).

Епіцентр – Прикарпаття – 2:0

Голи: Буряк, 42 (1:0). Гірний, 88 – з пенальті (2:0).

У групі Б також було зіграно поєдинки 14-го туру. ЛНЗ на своєму полі розгромив аутсайдера чемпіонату Гірник-Спорт з рахунком 5:0.

В інших матчах туру Оболнь на виїзді обіграла запорізький Металург (2:1), Кремінь розгромив Чернігів (3:0), а Скорук переміг Полтаву – 2:0.

Перша ліга

Група Б

14-й тур

Металург – Оболонь – 1:2

Голи: Сад, 14 (1:0). Чернов, 37 (1:1). Груша, 57 (1:2).

ЛНЗ – Гірник-Спорт – 5:0

Голи: Тищенко, 32 (1:0). Долинський, 45 (2:0). Сторчоус, 78 – з пенальті (3:0). Тищенка, 81 (4:0). Тищенка, 89 (5:0).

Скорук – Полтава – 2:0

Голи: Перебора, 45+5 (1:0). Шмигельський, 69 (2:0).

Кремінь – Чернігів – 3:0

Голи: Галата, 52 (1:0). Галата, 56 (2:0). Галата, 88 (3:0).