Безус забив дебютний гол на Кіпрі ударом через себе у матчі з майбутнім суперником Динамо

Переглядів 1048
Євген Чепур Євген Чепур
Роман Безус (в центрі). Фото: ФК Омонія
Український півзахисник Роман Безус забив перший м’яч за Омонію. У літнє трансферне вікно хавбек перейшов у кіпрський клуб із бельгійського Гента.

У матчі другого туру чемпіонату Кіпру Омонія на своєму стадіоні зустрічалася з АЕКом із Ларнаки. Поєдинок завершився перемогою господарів із рахунком 3:2.

На 35-й хвилині український хавбек господарів Роман Безус відкрив рахунок у матчі. Цей гол став для півзахисника дебютним у складі кіпрської команди. Зазначимо, що українця було замінено на 63-й хвилині матчу.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от OMONOIA FC (@omonoiafootball)

У складі Омонії 31-річний український хавбек провів чотири матчі.

Нагадаємо, що АЕК Ларнака є суперником київського Динамо у груповому турнірі Ліги Європи. У кваліфікації плей-офф ЛЕ кіпрська команда пройшла Дніпро-1.

На даний момент Омонія посідає сьоме місце у турнірній таблиці вищого дивізіону Кіпру, набравши три очки у двох матчах.