Битва Ліги конференцій для розгону та «Класичне» у сьомому турі: календар першого кола УПЛ в сезоні-2022/23

Переглядів 133
Артем Войцеховський
Артем Войцеховський
1 голос
Битва Ліги конференцій для розгону та «Класичне» у сьомому турі: календар першого кола УПЛ в сезоні-2022/23
Динамо – Шахтар. Фото: УПЛ
За два тижні до початку нового чемпіонату України 16 клубів, що візьмуть в ньому участь, отримали повний календар першої частини першості, який буде офіційно презентований найближчими днями.

Центральним матчем першого туру стане зустріч наших представників у Лізі конференцій – луганської Зорі та полтавської Ворскли.

Головний матч усього першого кола між Шахтарем і Динамо відбудеться у сьому турі, базовою датою проведення якого є 15 жовтня.

1-й тур, 23 серпня (базовий день туру)

Інгулець – Динамо

Шахтар – Металіст 1925

Зоря – Ворскла

Дніпро-1 – Олександрія

Рух – Металіст

Минай – Львів

Колос – Кривбас

Чорноморець – Верес

2-й тур, 28 серпня

Динамо – Дніпро-1

Шахтар – Кривбас

Львів – Зоря

Металіст – Інгулець

Ворскла – Верес

Олександрія – Минай

Колос – Рух

Металіст 1925 – Чорноморець

3-й тур, 3 вересня

Зоря – Динамо

Рух – Шахтар

Дніпро-1 – Верес

Олександрія – Металіст

Металіст 1925 – Ворскла

Минай – Колос

Чорноморець – Інгулець

Кривбас – Львів

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от FC Shakhtar Donetsk (@fcshakhtar)

4-й тур, 10 вересня

Динамо – Львів

Шахтар – Чорноморець

Рух – Зоря

Дніпро-1 – Металіст 1925

Колос – Металіст

Ворскла – Олександрія

Інгулець – Минай

Кривбас – Верес

5-й тур, 1 жовтня

Минай – Динамо

Металіст – Шахтар

Зоря – Кривбас

Львів – Дніпро-1

Інгулець – Ворскла

Чорноморець – Олександрія

Металіст 1925 – Колос

Верес – Рух

6-й тур, 8 жовтня

Динамо – Рух

Львів – Шахтар

Дніпро-1 – Зоря

Верес – Металіст

Ворскла – Чорноморець

Кривбас – Минай

Олександрія – Металіст 1925

Колос – Інгулець

7-й тур, 15 жовтня

Шахтар – Динамо

Зоря – Колос

Рух – Дніпро-1

Металіст – Ворскла

Минай – Верес

Інгулець – Олександрія

Чорноморець – Кривбас

Металіст 1925 – Львів

8-й тур, 19 жовтня

Динамо – Металіст

Шахтар – Колос

Чорноморець – Зоря

Дніпро-1 – Інгулець

Ворскла – Рух

Металіст 1925 – Минай

Олександрія – Кривбас

Львів – Верес

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv)

9-й тур, 22 жовтня

Динамо – Ворскла

Минай – Шахтар

Верес – Зоря

Металіст – Дніпро-1

Олександрія – Львів

Кривбас – Інгулець

Колос – Чорноморець

Рух – Металіст 1925

10-й тур, 29 жовтня

Динамо – Кривбас

Шахтар – Олександрія

Металіст 1925 – Зоря

Дніпро-1 – Чорноморець

Львів – Металіст

Ворскла – Минай

Інгулець – Рух

Колос – Верес

11-й тур, 5 листопада

Чорноморець – Динамо

Шахтар – Інгулець

Зоря – Металіст

Дніпро-1 – Минай

Ворскла – Львів

Олександрія – Колос

Рух – Кривбас

Металіст 1925 – Верес

12-й тур, 9 листопада

Динамо – Олександрія

Верес – Шахтар

Інгулець – Зоря

Колос – Дніпро-1

Металіст – Металіст 1925

Кривбас – Ворскла

Минай – Чорноморець

Львів – Рух

13-й тур, 13 листопада

Динамо – Колос

Шахтар – Зоря

Ворскла – Дніпро-1

Металіст – Кривбас

Рух – Минай

Олександрія – Верес

Металіст 1925 – Інгулець

Чорноморець – Львів

 
 
 
 
 
Посмотреть эту публикацию в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публикация от FC Metalist (@fcmetalist)

14-й тур, 19 листопада

Верес – Динамо

Дніпро-1 – Шахтар

Зоря – Олександрія

Минай – Металіст

Колос – Ворскла

Інгулець – Львів

Рух – Чорноморець

Кривбас – Металіст 1925

15-й тур, 26 листопада

Динамо – Металіст 1925

Шахтар – Ворскла

Зоря – Минай

Кривбас – Дніпро-1

Чорноморець – Металіст

Олександрія – Рух

Інгулець – Верес

Львів – Колос

Нагадаємо, що матчі нового чемпіонату будуть проходити к Києві, Ковалівці, Львові та Ужгороді. При цьому наші представники у єврокубках зможуть грати очні матчі УПЛ за кордоном.