Борнмут втратив перемогу над Брентфордом: українське дербі АПЛ завершилося мировою

Переглядів 796
Владислав Лютостанський Владислав Лютостанський
Ілля Забарний. Фото: GettyImages
У четвертому турі англійської Прем'єр-ліги Брентфорд приймав Борнмут. Команда Єгора Ярмолюка зіграла внічию з колективом Іллі Забарного (2:2).

У суботу, 2 вересня, в рамках четвертого туру англійської Прем'єр-ліги Брентфорд приймав Борнмут (2:2).

Півзахиснику Брентфорда Матіасу Єнсенсу вже на сьомій хвилині матчу вдалося відкрити рахунок у грі.  Під кінець першого тайму нападнику Борнмута Домініку Соланке вдалося зрівняти рахунок.

У другому таймі було забито лише один гол. Автором взяття воріт став півзахисник Борнмута Девід Брукс, який влучно пробив після передачі Маркус Таверньє.

Здавалося, що матч закінчиться на користь гостів, але нападник господарів Бріан Мбемо врятував команду від поразки, забивши з паса Нейтана Коллінза.

Український захисник Ілля Забарний провів на полі весь матч, результативними діями не відзначився. Хавбек Брентфорда Єгор Ярмолюк провів поєдинок на лаві для запасних.

Фінальний свисток головного арбітру матчу Роберта Медлі зафіксував нічию між командами українців.

АПЛ. Четвертий тур

Брентфорд – Борнмут – 2:2 (1:1)

Голи: Єнсен, 7, Мбемо, 90+3 – Соланке, 30, Брукс, 76.

• Нині команда Ярмолюка розташовується на 10 місці в турнірній таблиці АПЛ, колектив Забарного посідає 13 сходинку.
  • У наступному турі Брентфорд зіграє на виїзді проти Ньюкасла, а Борнмут прийматиме лондонський Челсі.