Божевільне святкування голу Арсенала у матчі з Манчестер Юнайтед: відео емоцій гравців «канонірів» та Зінченка

Переглядів 7983
Олександр Зінченко. Фото: Google
В центральному матчі четвертого туру англійської Прем’єр-ліги лондонський Арсенал вирвав в компенсований час перемогу у матчі з Манчестер Юнайтед (3:1), після чого на полі розпочалося справжнє шаленство.

Перемога Арсеналу над Манчестер Юнайтед в четвертому турі (3:1), яка сталася напередодні, 3 вересня, вже ввійшла до історії та золотого фонду англійської Прем’єр-ліги.

Після третього голу «канонірів», який Габріел Жезус забив аж на 11 доданій до основного часу гри хвилині, на полі «Емірейтс Стедіум» розпочалося, без перебільшення, масове шаленство на межі божевілля.

Разом з партнерами по команді радів і захисник команди Мікеля Артети, українець Олександр Зінченко.

▶️ Яскраве відео неймовірної радості гравців Арсенала дивіться за ПОСИЛАННЯМ

• В матчі проти «червоних дияволів» Зінченко провів на полі 76 хвилин, після чого його замінив Такехіро Томіясу.
  • У нинішньому сезоні АПЛ Олександр Зінченко зіграв в трьох поєдинках, загалом 111 хвилин.
  • Після чотирьох турів Арсенал посідає п'яту сходинку в турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги, маючи в активі десять очок.
  • В наступному турі команда українця зустрічатиметься з Евертоном Віталія Миколенка. Матч відбудеться 17 серпня. Початок гри о 18:30.