Бразильський клуб підпише ексгравця Металіста: відомий футболіст відбуває дискваліфікацію за допінг

Переглядів 497
Олександр Карпенко Олександр Карпенко
1 голос
Бразильський клуб підпише ексгравця Металіста: відомий футболіст відбуває дискваліфікацію за допінг
Родріго Моледо. Фото: Google
Бразильський захисник Родріго Моледо, який був гравцем харківського Металіста, перебуває під тимчасовою дискваліфікацією через позитивну допінг-пробу.

Бразильський Шапекоенсе веде перемовини щодо підписання Родріго Моледо. Наразі колишній захисник харківського Металіста відбуває дискваліфікацію за вживання допінгу. У жовтні КОНМЕБОЛ покарав його однорічною дискваліфікацією за допінг.

Захисник отримав позитивний результат на речовину остарин в антидопінговому тесті під час перемоги Інтернасьоналя над Метрополітаносом (2:1) на груповому етапі Кубка Лібертадорес. Матч під керівництвом тренера Мано Менезеса відбувся 25 травня.

Остарин – це речовина, яка безпосередньо впливає на рецептори, пов'язані з андрогенними гормонами, особливо тестостероном. Речовина має анаболічну дію, збільшуючи м'язову масу, силу і працездатність.

Рада директорів Шапекоенсе вже поспілкувалася з гравцем та його представником. Як повідомляє GE, підписання Моледо було узгоджено, угода завершена, і клуб працює над тим, щоб бразильський захисник був представлений в якості підсилення після закінчення його дискваліфікації.

  • Моледо належав Металісту з 2013 по 2015 роки, але фактично припинив виступи за харківську команду в 2014 році. 
  • За час, проведений у Металісті, захисник провів 17 матчів, у яких забив два м'ячі.