Бущан відбив пенальті, Верес продовжує падіння: Динамо здобуло перемогу в Рівному

Переглядів 1292
Динамо – Верес. Фото: ФК Верес
У 29-му турі української Прем'єр-ліги київське Динамо зіграло з рівненським Вересом на стадіоні Авангард. Кияни перемогли підопічних Юрія Вірта з рахунком 3:0.
  • Динамо забило 2002-й гол в УПЛ.
  • Гольова серія Динамо триває 11 ігор – 25 голів.
  • Безвиграшна гостьова серія Вересу продовжується 7 ігор: 2 нічиї та 5 поразок.

Сьогодні, 29 травня, в рамках 29-го туру УПЛ між собою зустрічалися київське Динамо та рівненський Верес.

Перший тайм гри у Рівному пройшов без особливої гостроти. Проте вже на 38 хвилину гри капітан Динамо Сергій Сидорчук та захисник Максим Дячук отримали попередження від головного арбітра гри Дениса Шурмана.

Другий тайм довго на голи не чекав. Вже на 49 хвилині гри після передачі Олександра Караваєва Ерік Рамірес забив у ворота голкіпера Вереса.

На 87 хвилині матчу захисник киян Олександр Сирота збив гравця Вереса в штрафному майданчику, після чого був призначений пенальті у ворота Динамо. Удар Михайла Шестакова з позначки відбив Георгій Бущан.

Далі спрацювала стара футбольна приказка: «Не забиваєш ти, забивають тобі». На 89 хвилині після передачі Владислава Дубінчака голом відзначився Денис Гармаш.

На останніх секундах матчу другу гольову передачу в цій грі віддав Караваєв. Після прострілу 20-го номеру киян Назар Волошин переправив м'яч у ворота Богдана Когута.

Таким чином біло-сині здобули перемогу з рахунком 3:0.

УПЛ. 28 тур

Динамо – Верес – 3:0 (0:0)

Голи: Рамірес, 49, Гармаш, 89, Волошин, 90+3.

Підопічні Юрія Вірта залишаються на 14 місці в УПЛ, маючи 28 очок після 29 ігор. Біло-сині за будь-яких варіантів залишається на четвертому місці.

Останню гру в сезоні УПЛ 2022/23 Динамо з Металістом 1925. На Верес чекатиме домашній поєдинок з Інгульцем.

Фінальні матчі туру розпочнуться у неділю, 4 травня, о 15:00.