«Це дикий непрофесіоналізм»: журналіст розкритикував ставлення Коноплянки до трансферу в Севілью

Переглядів 9292
Артем Жилінський
Артем Жилінський
4 голоси
«Це дикий непрофесіоналізм»: журналіст розкритикував ставлення Коноплянки до трансферу в Севілью
Євген Коноплянка. Фото: ФК Севілья
Півзахисник Євген Коноплянка вважався однією з головних надій України у 10-х роках, однак у Європі кар'єра вихованця Дніпра належним чином не склалася.

Нещодавно Євген Коноплянка дав інтерв'ю, в якому згадав, що після закінчення контракту з Дніпром він міг піти в Атлетико, проте тяганини з трансфером зрештою змусили його зупинити свій вибір на Севільї.

За словами гравця, він був настільки впевнений у своїх силах, що навіть не вважав за потрібне докладно дізнатися про свою нову команду. Слова Коноплянки торкнулися журналіста Андрія Сеньківа, який, не приховуючи подиву, висловився про дивну позицію Євгена.

«Мене розбила в край його підготовка до переходу до Севільї. Він каже: «Гравців, які грають на моїй позиції я навіть не перевіряв». Це дикий непрофесіоналізм. Я впевнений, що навіть Мессі запитує, які є варіанти за якою схемою ви граєте і т.д. Це проста історія. Це дуже дивно».

Нагадаємо, що до Севільї Коноплянка перейшов на права вільного агента влітку 2015 року. У складі іспанської команди вінгер провів 54 матчі, в яких забив дев'ять голів і зробив вісім асистів. Разом із клубом він виграв Лігу Європи.

Вже за рік Євген пішов в оренду в Шальке, який влітку 2017 року викупив його контракт за 12,5 мільйонів євро. Далі у кар'єрі Коноплянки був Шахтар (2019-2022) та Краковія, у складі якої він виступає з лютого минулого року.