Челсі ледь не втратив перемогу над Лутоном: Мудрик цього року вже не зіграє

Переглядів 952
Лутон та Челсі в стартовому поєдинку 20 туру АПЛ влаштували гольову перестрілку. Зустріч завершилася з рахунком 3:2 на користь лондонців.

Менеджер Челсі Маурісіо Почеттіно вирішив обійтися без Михайла Мудрика. Вінгер збірної України встиг відновитися від пошкодження, проте весь матч провів в запасі.

В першому таймі гра проходила під повним контролем Челсі. Лондонці конвертували перевагу в голи Палмера та Мадуеке.

Після перерви Палмер додав до свого активу дубль, проте це не зламало дебютанта АПЛ, який на останніх хвилинах забив двічі. Спочатку екс-гравець Челсі Барклі скоротив відставання в рахунку, а на 87-й Адебайо повернув інтригу в протистоянні.

В напруженій кінцівці матчу Челсі таки втримав переможний результат та святкуватиме Новий рік у доброму настрої.

АПЛ 20 тур

Лутон – Челсі 2:3

Голи: Барклі, 80, Адебайо, 67  – Палмер, 12, 70, Мадуеке, 37

• Після сьогоднішнього тріумфу Челсі посідають десяте місце в турнірній таблиці АПЛ із 28 очками.
  • 2024 рік для Челсі розпочнеться поєдинком 3 раунду Кубка Англії проти Престона (19:30).