Челсі знову програв у Лондоні: Мудрик отримав найкращу оцінку, але є один нюанс

Переглядів 7622
Михайло Мудрик. Фото: Getty Images
22-річний український вінгер лондонського Челсі Михайло Мудрик взяв участь у домашньому поєдинку АПЛ проти Брентфорда. Українець вийшов на заміну.

26 квітня в рамках 33 туру Англійської Прем'єр-ліги Челсі на «Стемфорд Брідж» грав з Брентфордом.

Українського вінгера «аристократів» Михайла Мудрика коуч лондонців Френк Лемпард не поставив у стартовий склад на цю зустріч.

Перший тайм цього матчу виграв Брентфорд після автоголу Сезара Аспілікуети. На другу половину поєдинку вийшов Мудрик, який замінив Конора Галлахера. Але відзначитися результативними діями українцю не вдалося. Проте гості ще раз забили. Зробив це на 78 хвилині Бріан Мбемо. У підсумку матч з рахунком 2:0 виграв Брентфорд.

Від порталу статистики WhoScored Михайло Мудрик отримав оцінку 6,5. Це найкращий бал серед гравців Челсі, але з тих, які вийшли на заміну. Загалом же серед усіх футболістів Челсі це середня оцінка.

Після цієї поразки Челсі з 39 очками в активі посідає 11 місце в турнірній таблиці Прем'єр-ліги Англії.

Михайло Мудрик на даний момент зіграв за Челсі 13 матчів та записав до свого активу дві результативні передачі.