Чорноморець після перемоги над Динамо програв Минаю: команда Шарана зрівнялася із «моряками»

Переглядів 339
4 голоси
У суботу, 20 травня, у поєдинку 27-го туру української Прем'єр-ліги одеський Чорноморець на своєму полі приймав закарпатський Минай. Зустріч завершилася перемогою гостей з рахунком 1:0.
  • 760-й матч Чорноморця в УПЛ.
  • Безнічийна серія Чорноморця триває в УПЛ сім ігор: три перемоги та чотири поразки.
  • Безвиграшна гостьова серія Миная тривала в УПЛ три матчі: нічия та дві поразки.
  • Володимир Шаран біля керма різних клубів здобув 30-ту гостьову перемогу в УПЛ.

Прогнозовано у першому таймі Чорноморець володів ініціативою, але Минай доволі впевнено оборонявся.

Перші небезпечні моменти у матчі сталися ближче до перерви. На 37-й хвилині після прострілу Кузика рикошет, і Бандурі довелося виносити м'яч з-під поперечини. Через вісім хвилин той самий Кузик майже ідеально вирізав на Хадіду, але тому трохи зросту не вистачило точно пробити.

Минай свій перший момент створив у дебюті другого тайму. Після штрафного на фланзі пішла подача від Гечева, Петько пробивав головою, але вище. Чорноморець відповів за хвилину – Алефіренко зробив навіс із флангу, і м'яч мало не залетів за комір Бандурі. Поперечина врятувала гостей.

А на 61-й хвилині гості відкрили рахунок. Бандура вкинув на фланг Гечеву. Той прискорився, увійшов до штрафного майданчика і чи то бив, чи то прострілював, але після рикошету від Хадіди м'яч влетів у сітку воріт Чорноморця.

Наприкінці матчу «моряки» мали чудові шанси змінити рахунок на табло. На 84-й хвилині удар Бадібанги заблокували, Єрмаков був першим на добиванні, але чудово зіграв голкіпер Миная Бандура.

Через три хвилини той самий Єрмаков метрів із 20-ти сильно пробив, але знову на місці воротар закарпатців.

У результаті рахунок не змінився і Чорноморець після виїзної перемоги над Динамо у минулому турі зазнав поразки проти Минаю.

Одеська команда посідає дев'яте місце у турнірній таблиці УПЛ, маючи у своєму активі 29 очок. Минай – 10-й (29 балів).