Чотири українці стали чемпіонами Вірменії: переможний гол за Урарту у вирішальному матчі забив на 90+3 хвилині Цимбалюк

Переглядів 2299
Урарту - чемпіон Вірменії. Фото: Урарту
Гол Євгена Цимбалюка в додатковий час приніс Урарту перемогу в матчі з Пюніком. Ця вікторія дозволила команді, за яку грають чотири українці, стати чемпіоном Вірменії.

Урарту з рахунком 1:0 переміг Пюнік у матчі 35 туру Прем’єр-ліги Вірменії та став переможцем національного чемпіонату.

Переможним і, як виявилося, чемпіонським голом у додатковий час на 90+3 хвилині відзначився український захисник Євген Цимбалюк.

Прем’єр-ліга Вірменії. 35 тур

Пюнік – Урарту – 0:1 (0:0)

Гол: Цимбалюк, 90+3

Ця вікторія дозволила Урарту набрати 82 очки і стати недосяжним для Пюніка, у якого 77 балів у активі.

Зазначимо, що окрім Цимбалюка за Урарту грають ще три українські футболісти, а саме захисники Іван Зотько та Вадим Парамонов, а також нападник Дмитро Хльобас.

Урарту виграв чемпіонат Вірменії вдруге в історії. Вперше цей клуб здобув золоті медалі у сезоні 2013/2014. Тоді Урарту грав під назвою Бананц.