Цифри і факти

Переглядів 136
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

200-а в лізі перемога донецького «Металурга», 40-а велика перемога донецького «Металурга», в т. ч. 4-а над «Іллічівцем», 60-а гостьова перемога «Ворскли»,

Переривається переможна серія «Шахтаря» над «Зорею», яка з 1993 року тривала 22 гри, м’ячі 64:7.

Переривається у чемпіонаті переможна домашня серія «Шахтаря», що тривала 8 ігор, м’ячі 18:3.

Переривається переможна у чемпіонатах серія «Шахтаря», що тривала 12 ігор, м’ячі 29:5.

1-а у чемпіонатах велика перемога «Ворскли» за Василя Сачка (в 36-й грі).

Переривається у чемпіонаті серія «Шахтаря» без пропусків м’ячів, що тривала 464 хвилини.

Переривається домашня серія «Шахтаря» без пропусків м’ячів, що тривала 434 хвилини.

1-й раз у чемпіонатах «Говерла» на своєму полі не забиває м’ячі «Чорноморцю» (у 7-й грі).

Переривається безвиграшна у чемпіонатах серія донецького «Металурга», що тривала 4 матчі: =2–2.

Переривається пропускна гостьова серія «Чорноморця», що тривала 6 ігор — 11 м’ячів.

Безголева у чемпіонаті серія «Чорноморця» збільшилася до 380 хвилин.

1-й раз у чемпіонатах у зустрічах «Карпат» і «Металіста» зафіксований рахунок 3:3 (в 30-й грі).

6-а у чемпіонатах велика перемога «Ворскли» над запорізьким «Металургом», у т. ч. 2-а на полі запоріжців.

«Іллічівець» за Миколи Павлова пропускає 450-й гол у лізі — після удару Альдо Адорно.

У 3-му для себе клубі ліги відкриває рахунок забитим м’ячам Андрій Ткачук («Ворскла»).

У турі забито 50-й гостьовий м’яч чемпіонату.

Санжар Турсунов стає автором 50-го у чемпіонатах голу «Ворс­кли» у ворота запорізького «Металурга».

Безвиграшна серія ігор «Говерли» проти «Чорноморця» збільшилася до 8 ігор: =4–4

100-й матч у лізі проводить В’ячеслав Шарпар («Металург» Д), Сергій Яворський («Іллічівець»), 1-й — Зураб Очігава, Сергій Приходько, Іван Янаков (усі — «Іллічівець»), Джемаль Алі («Ворскла»).

25-й м’яч у лізі забиває Денис Кожанов («Карпати»), 1-й — Максим Малишев («Зоря», в 13-й грі).

40-й матч у лізі проводить асистент арбітра Андрій Шамека (Маріуполь), 20-й — Анатолій Дудчик (Чернігів).

Лідирує у списку порушників дисципліни «Ворскла» (17 жовтих і 2 червоні картки) — 21 очко. Найкоректніші клуби — «Металіст» (9 жовтих і червона) та «Чорноморець» (11 жовтих) — по 11 очок.