Цифри і факти

Переглядів 158
UkrFootball.ua UkrFootball.ua

У турі зафіксовано 500-ту жовту картку, 300-й гол чемпіонату.

140-а в лізі нічия «Ворскли», 40-а — домашня поразка «Говерли», 20-й — домашній дубль «Волині».

Переривається безпрограшна серія «Динамо» проти «Зорі», яка тривала 21 гру: 18 перемог і 3 нічиї. Востаннє кияни програвали луганцям ще 22 серпня 1992 року й також у гостях.

«Зоря» покращує клубний рекорд, зберігаючи домашні ворота «сухими» впродовж 402 хвилин.

Переривається голева в лізі серія «Шахтаря», що тривала 28 ігор — 75 м’ячів.

«Дніпро» збільшує клубну рекордну голеву серію до 19-ти ігор — 43 м’ячі.

1-й раз у чемпіонатах «Зоря» забиває «Динамо» більше 1 м’яча за гру.

1-й раз у лізі «Шахтар» Мірчі Луческу втрачає очки з різними командами Віталія Кварцяного (в 9-й грі).

Безпрограшна в лізі клубна рекордна серія «Металіста» збільшилася до 30-ти ігор: 23 перемоги та 7 поразок.

Безпрограшна в лізі домашня серія донецького «Металурга» збільшилася до 15-ти ігор: 10 перемог і 5 нічиїх.

Безвиграшна домашня серія «Ворскли» проти «Металіста» збільшилася до 10-ти ігор: 6 нічиїх і 4 поразки.

Безпрограшна в лізі серія «Дніпра» збільшилася до 11-ти ігор: 7 перемог і 4 нічиї.

Переривається безвиграшна в лізі клубна рекордна гостьова серія «Севастополя» з 19-ти ігор: 4 нічиї та 15 поразки.

Поточна в лізі гостьова голева серія «Металіста» збільшилася до 14-ти ігор — 28 м’ячів.

Переривається безголева серія донецького «Металурга» проти «Дніпра», що тривала 423 хвилини.

Переривається безголева серія «Зорі» проти «Динамо», яка тривала 285 хвилин.

Переривається клубна антирекордна програшна гостьова серія «Таврії» з 8-ми ігор, м’ячі 2–17.

Пропускна в лізі клубна антирекордна серія «Таврії» збільшилася до 19-ти ігор — 41 м’яч.

Переривається переможна серія «Шахтаря» над «Волинню» з 12-ти ігор, м’ячі 34–6.

Переривається безвиграшна гостьова серія «Таврії» з 11-ти ігор: 2 нічиї та 9 поразок.

Програшна серія «Іллічівця» проти «Таврії» збільшилася до 5-и ігор, м’ячі 3–9.

Переривається безголева серія «Іллічівця» проти «Таврії», що тривала 345 хвилин.

Безвиграшна серія «Карпат» проти «Чорноморця» збільшилася до 7-ми ігор: 6 нічиїх і поразка.

1-і у чемпіонатах гостьові перемоги команд Яніса Христопулоса (у 7-й грі), Геннадія Орбу (в 5-й грі).

250-й у лізі матч проводить Віталій Лисицький («Говерла»), 200-й — Костянтин Ярошенко («Севастополь»), 50-й — Сергій Сидорчук («Динамо»), 1-й — Амбросій Чачуа («Карпати»).

1-й дубль у лізі оформлює Редван Мемешев («Волинь», у 9-й грі).

30-й м’яч у лізі забиває В’ячеслав Чечер («Металург» Д), 20-й — Анатолій Діденко («Чорноморець»), 25-й — Євген Коноплянка («Дніпро»), 5-й — Денис Дедечко («Ворскла»), 1-й — Родріго Моледо («Металіст», у 13-й грі).

10-й у лізі пенальті у ворота («Севастополя»).

У 3-му для себе клубі ліги відкриває рахунок забитим м’ячам Валерій Федорчук («Карпати»).

3-є в лізі вилучення Романа Зозулі, який стає автором найпізнішої в лізі червоної картки для гравців «Дніпра».

10-а в лізі поразка «Динамо» Олега Блохіна.

У 3-му для себе клубі ліги відкриває рахунок забитим м’ячам Валерій Федорчук.

60-й у лізі гол у ворота Олександра Надя («Говерла», 1-й м’яч у грі).

1-й раз із початку чемпіонату вилучається гравець «Дніпра».

60-й у лізі матч проводить асистент арбіт­ра Сергій Беккер (Харків), 10-й — додаткові асистенти арбітра Віталій Годулян (Одеса), Євген Арановський (Київ).

Лідирує у списку порушників дисцип­ліни «Волинь» (46 жовтих і 4 червоні картки) — 54 очки. Найкоректніший клуб — «Металіст» (20 жовтих і червона) — 22 очки.