Циганков зробив асист і вперше у кар’єрі залишився без єврокубків: Жирона провалила вирішальний матч сезону

Переглядів 2248
Максим Недавній Максим Недавній
5 голосів
Віктор Циганков. Фото: Жирона
Клуб українського вінгера Віктора Циганкова – Жирона поступилася в останьому турі Ла Ліги Осасуні (1:2) і втратила шанс зіграти в єврокубках наступного сезону.

Українець Віктор Циганков вийшов в стартовому складі Жирони на матч 38-го туру Ла Ліги проти Осасуни.Переможець матчу здобував путівку в Лігу Конференцій на наступний сезон, за умови невиграшу Атлетіка з Більбао у мадридського Реалу.

Протягом гри Жирона більше володіла м'ячем і команди обмінювалися гострими моментами.  Перший гол в матчі забила Осасуна лише в другому таймі, рахунок на 52-ій хвилині відкрив хорватський нападник Анте Будимир.

Через три хвилини Будимир подвоїв перевагу Осасуни й зробив дубль в матчі. На 75-ій хвилині матчу Жирона скоротила відставання – гол з передачі Циганкова забив Рейньєр Карвальйо. Для Віктора це шостий асист в 19-ти матчах в Ла Лізі.

Гол і результативну передачу Циганкова ви можете переглянути в telegram-каналі FanDay

До кінця гри гравці Жирони намагалися змінити рахунок в матчі на свою користь, але фінальний свисток арбітра зафіксував на табло рахунок 2:1 на користь Осасуни.

Осасуна - Жирона 2:1

Голи: 52, 55 – Анте Будимир (Осасуна) – 75 – Рейньєр Карвальйо (Жирона)

Циганков отримав найвищу оцінку у складі Жирони. Аналітичні портали WhoScored та SofaScore синхронно оцінили футболіста в 7,4 бали.

За результатами сезону 2022/23 Жирона посіла десяте місце в Ла Лізі, а Осасуна сьома і зіграє в Лізі Конференцій.

Циганков вперше в кар'єрі не кваліфікувався до єврокубків зі своєю командою за результатами сезону.