Циганков відзначився дебютними голом та асистом за Жирону: каталонці виграли перший тайм з рахунком 4:0

Переглядів 1408
Віктор Циганков. Фото: Жирона
25-річний український півзахисник Віктор Циганков зловив кураж у матчі Ла Ліги з Альмерією. Українець в першому таймі візначився голом та асистом.

17 лютого в рамках 22 туру іспанської Ла Ліги Жирона на своєму полі грає з Альмерією.

Український півзахисник каталонців Віктор Циганков вперше вийшов у стартовому складі своєї команди на матч.

І вже в першій половині зустрічі українець став головним героєм Жирони. На восьмій хвилині жирондінці вийшли вперед після голу Валентина Кастельяноса. А потім на 34 хвилині Віктор Циганков відзначився дебютним голом за каталонську команду. Майже одразу, Родріго Рікельме забив третій м'яч у ворота Альмерії. Також перед перервою Циганков записав до свого активу ще й дебютний асист у футболці Жирони. Українець віддав ефектно п'ятою результативну передачу на Хаві Ернандеса.

У підсумку каталонці виграли перший тайм з рахунком 4:0.

Відео голу та асиста Циганкова можна побачити в телеграм-каналі FanDay.net.

До цього поєдинку Циганков двічі грав за Жирону (обидва рази в рамках чемпіонату Іспанії). Спочатку українець взяв участь в переможній зустрічі з Валенсією (1:0), а потім вийшов на поле у програшному поєдинку проти Кадіса (0:2). В обох матчах український футболіст виходив на заміну.

Зазначимо, що Жирона на даний момент з 27 очками в активі посідає 11 місце в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги.