Циганков зробив дубль у матчі за Жирону: українець вражає результативністю в Іспанії

Переглядів 3731
Жирона перед матчем з Райо Вальєкано. Фото: Жирона
Каталонська Жирона зіграла в результативную нічию 2:2 з Райо Вальєкано в Мадриді. Обидва м'ячі у складі гостей забив український вінгер Віктор Циганков.

18 березня в рамках 26 туру іспанської Ла Ліги Жирона Віктора Циганкова на виїзді зіграла з Райо Вальєкано. Мадридська команда двічі забила після точних ударів Ісі Палазона та Оскара Трехо у першій половині зустрічі.

Каталонці на це відповіли також двома голами. Обидва м’ячі забив український легіонер Жирони Віктор Циганков, який записав до свого активу точні удари у першому та у другому таймах поєдинку. Українець залишив автографи у воротах опонента на 29 та на 52 хвилинах.

Більше голів у цій зустрічі не було, а зустріч завершилася гольовою нічиєю 2:2.

Відео забитих м’ячів у виконанні Циганкова можна подивитися в телеграм-каналі FanDay.net.

Віктор Циганков у матчах за Жирону вже записав до свого активу три голи та три асисти.

Каталонська команда на даний момент іде на 11 місці в турнірній таблиці іспанської Ла Ліги, маючи в своєму активі 31 очко.