«Демонстрував вражаючу індивідуальну гру»: британська преса оцінила дії Миколенка у матчі АПЛ

Переглядів 4498
Віталій Миколенко. Фото: ФК Евертон
Матч 17-го туру англійської Прем'єр-ліги, в якому Евертон приймав Вулверхемптон, відбувся вчора на стадіоні «Гудісон Парк» у Ліверпулі та завершився поразкою господарів поля.

Український захисник Миколенко вчора, 26 грудня, відіграв 90 хвилин за Евертон в матчі 17-го туру чемпіонату Англії проти Вулверхемптона, в якому поступився з рахунком 1:2.

Місцеве видання Liverpool Echo традиційно виставила гравцям Евертона оцінки після матчу. Миколенко, як і всі захисники й голкіпер команди отримав п’ять балів. Окрім оцінки, видання також прокоментувало гру українця.

«Протягом більш ніж 90 хвилин гри Віталій Миколенко демонстрував вражаючу індивідуальну гру — в день, який став нещасливим для нього та Евертона.

Український захисник не тільки цілеспрямовано йшов вперед, а й був вправним в оборонних діях. Але, зрештою, він, як і вся команда, опинилися в пастці», — зазначило Liverpool Echo.

23-річний Миколенко провів 16 матчів цього сезону, але не відзначився результативними діями.

Евертон провів 16 поєдинків, набрав 14 очок і посідає 17 місце у турнірній таблиці англійської Прем'єр-ліги.