Український футбол
Денис ДЕДЕЧКО: «Десь чогось інколи не вистачає»
Лідер полтавської «Ворскли» розповів про підготовку команди до матчу із львів’янами, пригадав поєдинки із «Шахтарем» і «Дніпром», а також пояснив, чому не отримав виклик до національної збірної

— Денисе, розкажіть, будь ласка, як ваша команда готується до найближчого поєдинку проти «Карпат»?

— Готуємося до цього матчу в звичному режимі — нічого надзвичайного на тренуваннях немає, нічого особливого.

— Чим можуть здивувати «Карпати» «Ворсклу»? Чим сильний суперник?

— Одверто кажучи, я не бачив жодної гри львівського клубу з початку сезону, тому відповіс­ти на ваше запитання досить складно. Скажу лише, що в нас найближчим часом буде глибокий розбір суперника. Упевнений, нам дуже детально розкажуть про всі сильні та слабкі сторони «Карпат». Не секрет, що перед кожною грою, як і в будь-якої команди, в нас відбувається теоретичне заняття,
де розповідають про нашого суперника.

— На вашу думку, у чому причина того, що ваша команда достатньо невдало стартувала цього сезону?

— Як на мене, то причина тут доволі банальна — ми грали проти грандів нашого футболу — «Шахтаря», «Динамо». І тому говорити, що ми там десь утратили свої очки, як мінімум, безглуздо. Звичайно, ніякої катастрофи ми із ситуації не робимо, тому у цьому плані все нормально.

— Тобто, просто «Ворсклі» не пощастило з календарем…

— Не те, щоби не поталанило, все одно ці матчі відбулися на початку сезону. Були би вони посередині сезону чи наприкінці — тут немає різниці. Нічого страшного немає.

— Скажіть, а нічия з «Дніп­ром» минулого туру додала вашій команді впевненості у власних силах?

— Скажу більше — нам поразка від «Шахтаря» ще додала впевненості.

— Якщо не секрет, що Василь Сачко сказав хлопцям у роздягальні після матчу з «Дніпром»?

— Наш тренер подякував усім за гру, за нашу самовіддачу. Сказав, що ми — молодці. Усі прекрасно розуміють, що нічия з «Дніпром» на його полі — це для будь-якої команди хороший результат.

— Денисе, зараз до команди повертаються Йован Маркоскі та Олег Міщенко після травм. Як вважаєте, їхнє повернення буде зараз доречне?

— Звичайно, вони неодмінно підсилять нашу команду, адже ці футболісти — гравці високого рівня. Навіть більше — вони відіграють дуже важливу роль у нашій команді, тому однозначно підсилять нас.

— Хотів вас іще запитати про національну збірну…

— Власне, не хотів би відповідати на це запитання…

— Лише хотів поцікавитись, чи здогадуєтеся, чому вас не викликали на цей збір?

— Тут усе просто — на даний момент хлопці, яких викликали до національної збірної, сильніші. Ось і все. У нашій збірній кваліфікований тренерський штаб, який відслідковує кожну гру, тож викликає найкращих.

— Повертаючись до матчу із «Шахтарем»: чи ваша команда відчувала, що може грати на рівних із грандом, але просто не пощастило у кінці зустрічі?

— У принципі, ще минулий сезон чітко продемонстрував, що ми можемо грати на рівних, але десь чогось інколи не вистачає. Саме тому ми ось так у кінці програємо… Але, з іншого боку, є до чого рости, є до чого прагнути в майбутньому.

Володимир БОБИР.


стрічка новин