Десята перемога поспіль: Дніпро-1 на виїзді розгромив ФК Львів

Переглядів 741
У матчі п'ятого туру української Прем'єр-ліги ФК Львів на стадіоні «СКІФ» приймав Дніпро-1. Зустріч завершилася упевненою перемогою дніпровської команди з рахунком 3:0.
  • Переможна клубна рекордна серія Дніпра-1 в УПЛ триває 10 матчів, м’ячі 30-3.
  • Безнічийна клубна рекордна серія Дніпра-1 продовжується в Чемпіонатах 21 поєдинок: 17 перемог та 4 поразки.
  • Дніпро-1 не пропускає голів у Чемпіонатах впродовж рекордних для клубу 528 хвилин.
  • Домашній пропускний серіал Львова триває в Чемпіонатах 7 матчів – 15 голів.

Перший небезпечний момент утворили господарі. На 11-й хвилині Нич вийшов віч-на-віч з голкіпером, але поспішив і пробив прямо по центру.

Дніпро-1 відповів наприкінці першого тайму та одразу забив. На 39-й хвилині Довбик отримав зручний пас на хід і впевнено розібрався з голкіпером. За п'ять хвилин ще один м'яч влетів у ворота Львова. Гуцуляк скористався знижкою Артема Довбика і вбив м'яч у сітку.

У другому таймі Дніпро-1 продовжував володіти ініціативою, тим паче господарі залишились у меншості. На 73-й хвилині червону картку отримав Грисьйо.

За шість хвилин Гуцуляк оформив дубль, завершивши контратаку своєї команди влучним ударом у ближній кут.

Дніпро-1 здобув четверту перемогу поспіль та лідирує в УПЛ, набравши 12 очок. Львів залишився на дев'ятому рядку, маючи у своєму активі чотири очки.