Дев'ять матчів без перемог: Колос на своєму полі зіграв унічию з Інгульцем

Переглядів 341
В рамках шестого тура украинской Премьер-лиги Колос на своем стадионе принимал Ингулец из Петрово. Поединок завершился вничью со счетом 0:0.
  • Перервалася клубна рекордна домашня переможна серія Колосу триває в Чемпіонатах з п’яти матчів, м’ячі 7-1.
  • Колос зберігає домашні ворота «сухими» в Чемпіонатах впродовж 439-ти хвилин.
  • Пропускний серіал Інгульця в Чемпіонатах триває 10 ігор – 13 голів і до повторення клубного рекорду ще один матч.
  • Інгулець не перемагає в УПЛ шусть матчів поспіль: три нічиї та три поразки, а на полях суперників – впродовж рекордних для клуба дев’яти поєдинків: пять нічиїх та чотири поразки.
  • Новачок Інгульця Тарас Саків в минулому Чемпіонаті виступав саме за Колос.

Перший тайм у Ковалівці не порадував моментами біля воріт команд. Перший небезпечний момент було створено на 42-й хвилині матчу. Після навісу з флангу Безбородько у падінні пробивав головою, але голкіпер Ігульця був на місці.

На 50-й хвилині гравець Інгульця Сітало після кутового мав шанс відкрити рахунок, але воротар відбив м'яч. Наприкінці гри Колос намагався вирвати перемогу, але успіх був на боці гостей.

Таким чином, команди видали нудний м'яч і як наслідок нічия – 0:0. Зазначимо, що Інгулець не вигравав ще цього сезону, а всього команда не може здобути перемогу в останніх дев'яти матчах.

У наступному турі Колос зіграє проти Зорі 15 жовтня, а ось на Інгулець чекає на Дніпро-1, матч відбудеться 19 жовтня.