Динамівець забив гол та віддав результативну передачу в матчі відбору Євро-2024: гру судив український арбітр

Переглядів 16606
Максим Недавній Максим Недавній
5 голосів
Жерсон Родрігес. Фото: Google
Гравець Динамо Жерсон Родрігес, який виступає на правах оренди в Саудівській Аравії за Аль-Вахда, відзначився голом та результативною передачою за Люксембург в матчі з Ліхтенштейном.

Люксембурзький вінгер київського Динамо Жерсон Родрігес забив гол та віддав гольову передачу в матчі відбору до Евро-2024 проти Ліхтенштейну, який пройшов в суботу 17 червня.

Жерсон розпочав матч з лави запасних і з'явився на полі після перерви за рахунку 0:0, якісно змінивши хід поєдинку на користь Люксембургу.

На 59-ій хвилині матчу Родрігес віддав результативну передачу на Данела Сінані, а вже під завісу поєдинку Жерсон забив сам.

Люксембург витсупає в групі J відбору до Евро-2024 і після трьох матчів посідає третє місце з чотирма очками. Перше та друге місце займають Португалія та Словаччина відповідно.

Це був 50 матч динамівця в складі національної збірної Люксембургу, в яких він забив 15 голів.

До речі матч обслуговувала українська бригада арбітрів, на чолі з 34-річним Олексієм Деревінським.