Динамівський дубль: Олександрія обіграла Інгулець в перенесеному матчі сьомого туру УПЛ

Переглядів 515
Олександр Калінін Олександр Калінін
Інгулець програв Олександрії, фото: УПЛ
Перенесений поєдинок сьомого туру Української Прем'єр-ліги між Інгульцем та Олексанрією завершився перемогою команди Юрія Гури з рахунком 2:1.

Першим офіційним матчем у 2022 році для Інгульця та Олександрії став матч не першого, а сьомого туру УПЛ. Це відбулося через участь Динамо та Дніпра-1 у єврокубках у ці дні, що стало причиною переносу матчів Інгулець – Динамо та Дніпро-1 – Олександрія на листопад.

Тому сезон команди розпочали у Петрово кіровоградським дербі, перемогу в якому вдалося здобути Олександріх. Три очка жовто-чорним принесли точні удари Сергія Рибалки (з пенальті на 22-й хвилині) та Андрія Цурікова на 49-й хвилині.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от ФК "Інгулець" Петрове (@fcinhulets)

Інгульцю вдалося відіграти один м'яч зусиллями Олександра Кучеренка, але на більше команду з Петрово не вистачило. Фінальний свисток арбітра зафіксував

В наступному турі Інгулець 29 серпня зустрінться з Металістом, а Олександрія в той же день зіграє проти Минаю.

Публикация от Українська Прем'єр-Ліга 🇺🇦 (@upl.ua)