Переглядів 104
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
Наймолодша команда ліги (середній вік — 20,6 років!) виявилася найстабільнішою на початку сезону

За своїм сценарієм поєдинки туру розділилися на три класи.

1. Упевнений розгром. У принципі, в Миколаєві нічого не віщувало великої кількості забитих м’ячів. Зокрема, це зумовлював щільний графік «корабелів», які проводили третій матч за вісім днів. Отож сумні нулі з «Нивою» в перерві мало кого здивували. Втім, уже на початку другого тайму ситуація змінилася. Посприяли цьому самі гості: Портянко «напрацював» на друге попередження та пенальті у свої ворота, з яким не впорався Плетеницький. За дві хвилини на куражі миколаївці подвоїли перевагу: Чучман «відклеївся» від Петрівського й замкнув подачу з флангу. Як часто буває в таких ситуаціях, «Миколаїв» почав діяти за рахунком. Хоча до фінального свистка вони ще раз потішили вболівальників — Батюшин усе зробив для Лещенка.

Водночас, у Черкасах практично один Скепський не залишив каменя на камені від «Оболоні-Броваря». Денис брав участь у всіх чотирьох взяттях воріт: двічі забивав сам, двічі допомагав відзначитися партнерам. Отож у киян навіть шансу не було відігратися. Вочевидь, команда Столовицького просто краще вміє розподіляти сили в напружених відрізках змагань.

2. Камбек на останніх хвилинах. Якщо коротко, ситуація в Сумах на 70 хвилину була така: місцева команда перемагає в два м’ячі, а «Гірник» у грає у меншості. Як не дивно, але криворіжці лише за таких умов змогли встановити статус-кво. Спершу Пінчук «допоміг», привізши удар із позначки, а на 90-й хвилині «свіжий» Рябов учергове у вольовому стилі приносить залікові бали для «гірників».

Після 0:6 для «Тернополя» в середу, здавалося, що підопічні Івегеша навряд чи зможуть стати на заваді «Іллічівцю», котрий не брав участі в турі посеред тижня. Крім того, Безбородько ще в дебюті зустрічі міг забезпечити комфортний гандикап, але в одного з кращих снайперів азовців останнім часом збився приціл. І старим вірним правилом «не забиваєш ти — забивають тобі» скористалися господарі — уже традиційно «муніципали» знайшли щастя після розіграшу стандартного положення. Вилучення Дуця, здавалося би, ускладнить становище маріупольців. Утім, Вакуленко зі штрафного удару на останніх секундах дозволив команді Кривенцова повернутися додому не з порожніми кишенями.

3. Звитяга, вирвана під завісу зустрічі. Таких назбиралося найбільше — чотири.

Лише в шостому турі «Авангард» здобув перемогу й перші очки водночас. Напевне, потрібно було раніше телефонувати до гендира «машинобудівників» Романа Большакова, з яким спілкувався напередодні зустрічі з «Гірником-Спортом» про безуспішний старт і нуль у графі «О». Як на мене, в цьому плані більше питань виникає до комсомольців, які, найімовірніше, не можуть оговтатися від нищівної поразки від «Динамо» в Кубку. Хоча, варто додати, що господарі здобули звитягу, перебуваючи в більшості.

Думалося, що після перемоги в «Нафтовика-Укрнафти» справи «Полтави» підуть на краще. Проте команда Федорчука, виявилося, досі не набрала оптимальних кондицій. «Динамо-2», попри сподівання, продовжує дивувати: впоралися з полтавцями та очолили турнірну таблицю. Матчі в Чернігові («Десна» — «Зірка») та Охтирці («Нафтовик-Укрнафта» — «Геліос») відбулися як під копірку. Команди діяли з поперемінним успіхом, однак до результативних ударів справа не доходила. Примітно, що в обох випадках долю протистояння вирішили гравці (Кондратюк і Абеленцев), котрі вийшли на заміну по ходу двобою, та принес­ли перемогу команді під завісу зустрічі.