Динамо почало трансферну кампанію: клуб офіційно оголосив про прощання з ветераном

Переглядів 17353
5 голосів
Денис Бойко. Фото: 19-27
Київське Динамо попрощалося з власним вихованцем, який провів багато років у клубі. Команду Мірчі Луческу покидає досвідчений голкіпер Денис Бойко.

У неділю, 4 червня, київське Динамо зіграло внічию з харківським Металістом 1925 (1:1).

На 88 хвилині в поєдинку відбулася незвична заміна. Замість основного голкіпера киян Георгія Бущана на поле вийшов Денис Бойко, який отримав капітанську пов'язку.

Після гри з'ясувалося, що таким чином Динамо віддало належне власному вихованцю, для якого цей матч став останнім у біло-синій футболці.

Бойко подякував партнерам по команді та вболівальникам на стадіоні НТК імені Баннікова.

Термін контракту 35-річного воротаря спливав влітку цього року і сторони не стали його подовжувати, повідомляє пресслужба Динамо.

Раніше повідомлялося, що в трансфері Бойка серйозно зацікавлено житомирське Полісся, яке в наступному сезоні гратиме в українській Прем'єр-лізі.

• За час виступів у складі київського клубу Бойко зіграв 108 матчів у всіх турнірах у період 2005-2014 рр. та з 2018 року.
  • Одного разу Денис ставав чемпіоном України, двічі володарем Кубка та тричі – Суперкубка країни.
  • Transfermarkt оцінює воротаря в 1 млн євро.