Диво-пас Миколенка не допоміг Евертону: команда українця програла Вулверхемптону на останніх секундах матчу

Переглядів 1752
Євген Чепур Євген Чепур
Віталій Миколенко. Фото: Google
Евертон з Віталієм Миколенко не зміг порадувати вболівальників перемогою у матчі 17-го туру АПЛ проти Вулверхемптону, присвяченого Boxing Day. Зустріч на Гудісон Парк: завершилася з рахунком 1:2.

Обидві команди не змогли визначити найсильнішого у першому таймі. Евертон та Вулвз обмінялися голами Йеррі Міни та Даніела Поденсе у стартові 20 хвилин поєдинку.

У середині першого тайму Миколенко віддав гарну передачу на нападаючого Ентони Гордона, проте форвард не зміг обробити м'яч і втратив гольовий момент.

Відео передачі Миколенка можна переглянути в телеграм-каналі FanDay.net.

Коли здавалося, що гра завершиться у нічию, то Вулверхемптон вирвав перемогу. На п'ятій компенсованій хвилині Аіт-Нурі приніс першу перемогу Юлену Лопетегі у матчах АПЛ завдяки контратаці на воротах Евертона.

Фінальний свисток зафіксував поразку Евертона у рідних стінах з рахунком 1:2.

Український захисник Евертона Віталій Міколенко провів на полі усі 90 хвилин.

23-річний Миколенко провів у поточному сезоні 17 матчів за Евертон, але не відзначився результативними діями.

В останній день 2022 року Евертон проведе виїзний матч проти Манчестер Сіті, а Вулверхемптон вдома прийматиме Манчестер Юнайтед.