Дніпро-1 оформив третю розгромну перемогу підряд: команда Кучера не залишила шансів представнику УПЛ

Переглядів 773
Ілля Деулін Ілля Деулін
Дніпро-1 продовжує підготовку до нового сезону та матчів з Панатінаїкосом у другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. В третьому спарингу команда Олександра Кучера з рахунком 4:0 подолала Минай.

В третьому спарингу цього міжсезоння на ужгородському «Авангарді» підопічним Олександра Кучера протистояла восьма команда УПЛ минулого сезону – Минай.

Срібний призер чемпіонату взяв гру під свій контроль, але рахунок вдалося відкрити лише через півгодини після початку матчу, голом відзначився Олексій Гуцуляк.

Інші голи було забито лише в другій половині. Цікаво те, що дніпряни провели три м’ячі протягом десяти хвилин.

На 59 хвилині Володимир Танчик вирізав у карний майданчик, а Ігор Когут відгукнувся на передачу та поклав м’яч у дальній кут. Потім сам ж Когут записав у свій актив асист п’ятою на Артема Довбика.

Заключним голом у матчі був постріл з-за меж карного майданчика від Олега Горіна, який прийшовся у дальній нижній кут воріт Олександра Бандури.

На цьому голепад дніпрян закінчився. Дніпро-1 розгромно перемагає Минай з рахунком 4:0.

Товариський матч.

Дніпро-1 – Минай 4:0.

Голи: Гуцуляк 30, Когут 59, Довбик 65, Горін 69.

• Раніше Дніпро-1 переміг Севлюш (5:0) та Хуст (4:1).
  • Минай нині провів тільки один спаринг – з харківським Металістом, який закінчився нічиєю 1:1.
  • Наступні товариські матчі команд пройдуть 9 липня.
  • Цього дня Минай зіграє з Хустом, а Дніпро-1 – з Металістом.

Стежити за всіма переходами чемпіонату України міжсезоння 2023 року можна в наших трансферних матеріалах: