Дніпро-1 розгромив Динамо в матчі УПЛ: Кучер здобув першу перемогу на чолі дніпровської команди

Переглядів 2050
Олександр Калінін Олександр Калінін
Динамо програло Дніпру-1, фото: ФК Динамо
В поєдинку другого туру Української Прем'єр-ліги київське Динамо всуху програло Дніпру-1 (0:2). Біло-сині не знають смаку перемог вже три гри поспіль.

Обидві команди пропускали стартовий тур чемпіонату України через єврокубкові поєдинки, тому розпочинати новий сезон УПЛ Динамо і Дніпру-1 довелося очною зустріччю у Львові.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от FC Dynamo Kyiv official (@fc_dynamo_kyiv)

Вже на 13-й хвилині матчу травму отримав захисник киян Денис Попов, його замінив Олександр Сирота. Рахунок було відкрито в кінці першого тайму, коли з передачі Олександра Піхальонка відзначився хавбек Дніпра-1 Едуард Сарапій.

Після перерви головний тренер Динамо Мірча Луческу відреагував на пропущений гол, випустивши на поле Томаша Кендзьору та Дениса Гармаша, але натомість біло-сині вдругепропустили. Піхальонок до асисту додав точний удар. А у кінцівці матчу добив киян Валентин Рибчинський.

Фінальний свисток арбітра зафіксував розгромну перемогу дніпрян з рахунком 3:0. Динамо програє третю гру поспіль з урахуванням кваліфікації Ліги чемпіонів проти Бенфіки.

Наступний матч команда Луческу проведе третього вересня проти Зорі, а підопічні Кучера в той же день зіграють з Вересом.