«Дніпро» — в Лізі чемпіонів!

Переглядів 179
UkrFootball.ua UkrFootball.ua
0 голосів

Амбіції «Дніпра» у цій зустрічі було видко неозброєним оком. У разі перемоги «синьо-біло-блакитні» могли не тільки обзавестися «сріблом», а й путівкою у відбір до Ліги чемпіонів. Ось тільки суперник у останньому турі дніпрянам дістався мотивований: «Металург» у разі програшу на «Дніпро-Арені» міг позбутися шостого місця, тож, відповідно, й шансів зіграти наступного сезону в Лізі Європи.

Про серйозні наміри щодо кінцевого результату гри команди заявили ще на початку, активно шукаючи шляхи до воріт суперника. Але аргументи «Дніпра» були вагомішими, тож уже на 3-й хвилині підопічні Рамоса повели в рахунку. Кравченко зі штрафного подав із лівого краю у центр карної зони, м’яч після відскоку від когось із оборонців дістався Джуліано, який несильним низовим ударом у кут воріт змусив капітулювати Паньківа — 1:0. Забитий м’яч додав емоційно-психологічних сил господарям, і вони на азарті намагалися забити ще, але ударам Матеуса та Канкави не вистачило влучності. Потім настала черга гостьової команди турбувати ворота суперників. Із 10-ї по 25-у хвилину гості п’ять разів загрожували воротам Бойка. Проте всі їхні намагання були марними. «Дніпро» у цей проміжок грав другим номером, намагаючись піймати суперника на контратаці. Рахунок на табло змінився на 32-й хвилині. Атакувальний півоборонець «Дніпра» Джуліано з-за меж карного майданчика завдав удару: м’яч, ударившись об ліву стійку, зрикошетив у сітку позаду Паньківа — 2:0.

Попри результат, «Металург» не склав зброю, а вперто намагався шукати шляхи до воріт суперника. Коли до перерви залишилося зовсім мало часу, гості, нарешті, відзначилися. Після розіграшу кутового центральний захисник «Металурга» О’Ді опинився без нагляду, відтак точним ударом головою переправив м’яч у ворота.

Другий тайм проходив за іншим сценарієм. Команди, здалося, додали в бойовитості. Більше володів м’ячем і атакував «Металург», проте «Дніпро» в обороні діяв без помилок, а своє щастя шукав у контратаках. На 55-й хвилині «десятка» дніпропетровської команди Коноплянка здійснив чудовий рейд лівим флангом: обігравши дорогою кількох суперників, він, як на тарілочці, виклав м’яч на п’ятачок перед воротами. Матеусу залишалося лише влучити у ціль метрів із трьох — 3:1. Цей гол остаточно визначив переможця дуе­лі. До кінця гри більше голевих нагод було в «Дніпра», але й металурги мог­ли скрасити гіркоту поразки.

Останні хвилини стадіон ревів, не перестаючи: «Мо-лод-ці»! А коли пролунав фінальний свисток, майже всі, хто бажав із вболівальників, вибігли на поле.